• banner-muz-s-notebookom

    Mimosúdna dohoda

    Pri vymáhaní pohľadávky preferujeme mimosúdnu dohodu, ktorá je najrýchlejším a zároveň najlacnejším spôsobom vymoženia pohľadávky z obchodného styku.
  • banner-muz-s-cislami
  • ruka-s-peniazmi
jtemplate.ru - free Joomla templates

 

 

 

 

Ste úspešný podnikateľ?

Vediete pobočku zahraničnej spoločnosti?

Chcete začať podnikať a očakávate (s)právne rady?

 

Navštívili ste už veľa stránok advokátskych kancelárii, konkurenčných inkasných spoločností, exekútorských úradov a neviete sa rozhodnúť, ktorú firmu, ktorú spoločnosť či ktorého advokáta máte osloviť?. Firmy to často skúšajú práve metódou pokus - omyl. Výsledkom býva znechutenie, depresia, skeptický prístup a prijatie faktu, že na Slovensku je to jednoducho tak. Pravda je však taká, že na Slovensku je to presne tak, ako chcete aby to bolo. Záleží len na Vás, či sa zmierite s faktom, že súdy trvajú dlho, že vymožiteľnosť je mizivá, že Vás oberie o peniaze podvodník voziaci sa na trikrát drahšom aute ako je to Vaše. Nikdy si nedovolím tvrdiť, že na Slovensku sú zlí advokáti, slabé inkasné spoločnosti či neschopní exekútori. Tak ako v každej oblasti podnikania, aj v oblasti vymáhania pohľadávok a správy pohľadávok je pár špičkových profesionálov, veľa priemerných firiem a mračná firiem, ktoré sa len priživujú a ich práca nestojí za veľa.

 

Spoločnosť exekučná s.r.o. vznikla v roku 2006 a postupne sa vypracovala medzi najvýznamnejšie spoločnosti na trhu s pohľadávkami. Neohúrime Vás, že vymáhame 20000 pohľadávok v hodnote 100mil €. Od začiatku sa profilujeme ako špecialisti na vymáhanie pohľadávok, inkaso a správu pohľadávok. Našim heslom je preto kvalita namiesto kvantity. Ročne spracujeme približne 1000-1500 pohľadávok, s priemernou výškou istiny prekračujúcou hodnotu 25.000 €. Tiež Vám môžeme prezradiť, že od svojho vzniku sme pomohli viac ako 300 spoločnostiam v oblasti nastavenia systémov prevencie vzniku ťažko vymožiteľných pohľadávok a zároveň sústavne zefektívňujeme existujúce procesy v spoločnostiach a firmách.

 

Našim klientom môže byť akákoľvek obchodná spoločnosť alebo podnikateľ na Slovensku. Pre fyzické osoby pracujeme v prípade, ak ich dlžníkom je obchodná spoločnosť alebo podnikateľ. Ak Vás zaujali predchádzajúce riadky, chcete sa dozvedieť viac o vymáhaní pohľadávok, správe pohľadávok, prevencii pred neplatičmi tak nás neváhajte kontaktovať. Nepresvedčili sme Vás? Na rozdiel od konkurencie nemáme problém zverejniť referencie. Keďže sú naši klienti s nami dlhodobo spokojní, kontaktujte ich a opýtajte sa na referencie z prvej ruky.

 

Myslíte si, že Vaša oblasť podnikania je špecifická? Bojíte sa, že Vám zákazníci odídu, ak by ste pohľadávky začali vymáhať? Zákazníci sú kamaráti a tykáte si s nimi? Ozvite sa nám, dozviete sa nestranný názor a zároveň Vám ponúkneme riešenie...

 

Makovický Peter 
konateľ spoločnosti exekučná, s.r.o.  

vymáhanie pohľadávok 
inkaso pohľadávky 
vymáhanie dlhov 
pohľadávky

 

 

x